poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Narty head – dlaczego warto?

Head to rozpoznawalna marka w świecie sportów zimowych. Odznacza się wysoką jakością sprzętu do uprawiania narciarstwa – zarówno nart, jak i kijków, kasków oraz innego osprzętu narciarskiego, a przy tym ceny nie są zbyt wygórowane. Dlatego na stokach tak często można spotkać logo firmy head, chociażby na kaskach czy odzieży narciarskiej.


Jednak główną specjalizacją firmy head są jednak narty – znajdują one wielu faworytów wśród miłośników szusowania na stokach. Marka Head znana jest głównie z tego, że specjalizuje się w najnowszych technologiach, jak na przykład ERA 3.0. Narty head są polecane zarówno przez amatorów, jak i przez bardziej zaawansowanych narciarzy. Przede wszystkim są to narty stabilne, można na nich osiągnąć wysokie przyspieszenie. Dodatkowym atutem jest sterowność – są łatwe w sterowaniu, dlatego są też dobrym wyborem dla początkujących.

Narty head są budowane w specjalnej technologii, która pozwala na redukcję wibracji – takie rozwiązanie znacznie poprawia komfort szusowania na stoku. Również przechodzenie w skręty, dzięki technologii KRES jest łatwiejsze niż na nartach innych marek.


Jednak Head – jak już wspomniałam wyżej – to nie tylko narty – marka oferuje szeroki wachlarz sprzętu narciarskiego, jak również snowboardowego. Spory asortyment znajdzie się również dla dzieci – właściwie każdy amator sportów zimowych, mały czy duży znajdzie coś dla siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz