środa, 3 czerwca 2015

Akcesoria Go Pro do kamer sportowych


akcesoria go pro

Dzięki kamerze sportowej możemy utrwalić swoje dokonania – podczas wspinaczki, nurkowania, jazdy na rowerze czy nartach. Niezależnie od okoliczności. Także w trudnych warunkach. Jednymi z bardziej znanych kamer do sportów ekstremalnych są kamery Go Pro. W połączeniu ze specjalnymi akcesoriami możemy przytwierdzać je do kasku, odzieży czy plecaka.


Sportowa kamera powinna być lekka, niewielka i wytrzymała. Nowa edycja od Go ro spełnia te wymagania. Go Pro Hero 4 jest lżejsza od poprzedniczek i można zabrać ją ze sobą niemal wszędzie. Przy tym zapewnia lepszą jakość nagrań, tak pod względem obrazu, jak dźwięku. Akcesoria Go Pro umożliwiają mocowanie sprzętu nie tylko na kasku. Kamerę możemy przytwierdzić do plecaka, odzieży czy do szyby samochodu. Dzięki temu nagrywać możemy w każdych okolicznościach. Utrwalimy wszystkie najważniejsze momenty.

Akcesoria Go Pro zwiększają również możliwości, jak chodzi o jakość nagrań. Dzięki specjalnym filtrom możemy poprawić balans bieli i uzyskać piękne, naturalne kolory. Dostępne są specjalne filtry do stosowania w wodzie, w tym w wodzie o zielonym zabarwieniu – czy do stosowania na śniegu. Z nimi zdjęcia i filmy będą jeszcze atrakcyjniejsze.


Akcesoria Go Pro to również piloty do stosowania sprzętem przez WiFi, akumulatory, ładowarki i wiele innych. Zestawy montażowe, specjalne szelki, wysięgniki do nagrywania, obudowy wodoszczelne. Warto pamiętać, że sportowa kamera to nie wszystko. Dopiero dodatki czynią z niej sprzęt do zadań specjalnych, którego będziemy mogli używać w warunkach ekstremalnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz